wyzwanie językowe

Językowe wyzwanie na sierpień

Wiem, że środek wakacji, urlopy, rozjazdy i mało komu chce się myśleć o dodatkowych wyzwaniach. Ale może to jest też odpowiedni moment, żeby nie wypaść z wprawy i nie zapomnieć kontaktu z językiem, którego się uczymy. Dlatego chciałam Was zaprosić do udziału w językowym wyzwaniu!

Przez cały sierpień będziemy wspólnie przypominać sobie lub uczyć się nowych rosyjskich czasowników. Każdego dnia od 1 do 31 sierpnia o tej samej godzinie będziecie otrzymywali ode mnie e-mail o treści zawierającej:

  • wybrany czasownik po rosyjsku wraz z polskim tłumaczeniem
  • przykład użycia w zdaniu
  • tabelkę z odmianą przez wszystkie osoby i liczby

Trochę tego będzie, ale mam nadzieję, że taka forma uczenia się Wam się spodoba i przede wszystkim – znajdziecie na nią czas.

 

Aktualizacja wrzesień 2016: Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem materiału 31 rosyjski czasowników, zachęcam Was do zapisu do newslettera na moim blogu:

 

Zapisz się do newslettera!

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Dagatlumaczy.pl. Obiecuję szanować Twoją prywatność i wolny czas. Jeśli uznasz, że wiadomości ode mnie nie spełniają Twoich oczekiwań, zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

Chcę zapisać się do newslettera i otrzymywać informacje o nowościach, produktach i ofertach.