Przedświąteczna akcja blogerów

Chociaż do Świąt zostało nam jeszcze trochę czasu, zawsze można ciut wcześniej wejść w tę radosna atmosferę. I nie mam tu na myśli uganiania się za promocjami w galeriach handlowych, ale o poczytaniu ciekawych tekstów o tym, jak w innych krajach obchodzi się święta Bożego Narodzenia. A to wszystko w ramach akcji „Blogowanie pod jemiołą. Kalendarz adwentowy”.

O co chodzi?

Pamiętacie adwentowe pudełko z czekoladkami w kształcie kalendarza, w którym każdy dzień krył pod kawałkiem tekturki coś słodkiego? To, że ciężko było wytrwać i nie zjeść wszystkiego od razu, to już inna sprawa.

W przypadku akcji „Blogowanie pod jemiołą. Kalendarz adwentowy” wraz z innymi blogerami językowo-kulturowymi będziemy dla Was pisać specjalne, świąteczne teksty. Spokojnie, w przeciwieństwie do czekoladek będziemy je dawkować w myśl zasady – jeden dzień w kalendarzu, jeden wpis, jeden bloger.

Obiecujemy, że będzie ciekawie i będą konkursy 😉

A odnośnie czekoladek – mojego wpisu oczekujcie 3 grudnia; będzie słodko (bo w końcu co to za Święta bez słodyczy?).

 .

Kto bierze udział w akcji?

Dzięki kalendarzowi, który przygotowała nieoceniona Aleksandra, autorka bloga „Niemiecka Sofa„, możecie sobie sprawdzić kto, kiedy i o czym będzie blogował pod jemiołą:

Image Map

Przydatne informacje

Bieżące informacje dotyczące naszego wydarzenia możecie śledzić na Facebooku.

Serdecznie zachęcam do udziału w naszej akcji i do informowania o niej znajomych!