Zaproszenie na webinaria

Wiem, wiem, że jest lato, macie mnóstwo pomysłów, jak można spędzić ten czas, co niekoniecznie będzie związane z większą aktywnością, ale… Co powiecie na małe wyzwanie intelektualne? Można się czegoś dowiedzieć i przy okazji podzielić swoją wiedzą z innymi!

Po tym dość enigmatycznym wstępie nie pozostaje mi nic innego jak odsłonić karty – zapraszam Was na serię webinariów w ramach mojego bloga 🙂

Są one przeznaczone dla osób prowadzących blogi, nauczycieli (lub osób, które są w różny sposób związane z edukacją), a także wszystkich innych chętnych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś ciekawego.

>> Przejdź do zakładki Webinary

Proponowane terminy i godziny wynikają z krótkiej ankiety, jaką przeprowadziłam na stronie Daga Bożek-Andryszczak z pasją o języku rosyjskim, oraz za pośrednictwem newslettera. Pytałam w niej o najlepszą Waszym zdaniem porę na tego typu aktywności.

najlepszy czas na webinar

Jeżeli komuś nie będą pasowały zaproponowane terminy, proszę Was o zgłaszanie sugestii mailowo.

Udział w webinariach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się poprzez formularz, co jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie ode mnie newslettera.

>> Przejdź do zakładki Webinary

Liczba miejsc jest ograniczona – w każdym spotkaniu może wziąć udział 50 osób.

Zachęcam Was do zapisów i mam nadzieję, że na nasze pierwsze wirtualne spotkanie już 22 lipca! 😉

 

 

Aktualizacja 30.07.2019

Zapisując się do newslettera, otrzymasz link do nagrań z dwóch webinarów:

  • Dlaczego warto wprowadzić newsletter na swoim blogu?
  • Jak prowadzić lekcje online?

Obraz congerdesign z Pixabay