warsztaty 22 września Katowice

Warsztaty w Katowicach 22 września

Większość z Was kojarzy mnie z działań online, więc wreszcie przyszedł czas na spotkania na żywo! Razem z moją koleżanką, Ałłą Brożyną, serdecznie Was zapraszamy na polsko-rosyjskie warsztaty „Jak promować swoje usługi i zdobywać klientów w Internecie”, które odbędą się 22 września w Katowicach.

 

Osobiście bardzo się cieszę na to spotkanie z Wami, bo będzie ono połączeniem kilku sfer zawodowych, które do tej pory gdzieś wokół siebie orbitowały – znajomości rosyjskiego, wiedzy z zakresu marketingu internetowego (kilka lat przepracowałam w różnych firmach w tej branży, obecnie zdobyte umiejętności wykorzystuję do rozwoju własnych projektów) oraz edukacji (uczę nie tylko rosyjskiego, ale jestem m.in. zaangażowana w międzynarodowy projekt Edu-Arctic).

 

Dla kogo są te warsztaty?

Dla nauczycieli i korepetytorów, uczących różnych przedmiotów i umiejętności, którzy chcą się dowiedzieć, w jaki sposób mogą promować swoje usługi w Internecie i w ten sposób rozszerzać swoją bazę klientów, kursantów, uczniów.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim, ale z racji tego, że obie, Ałła (Ukrainka mieszkająca w Polsce) i ja, znamy rosyjski, materiały, konsultacje oraz sesja pytań i odpowiedzi będą w obu językach – polskim i rosyjskim. Chcemy w ten sposób zachęcić do udziału również osoby, które przyjechały do naszego kraju zza wschodniej granicy.

 

Przejdź na stronę warsztatów

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Chcemy, aby program warsztatów był jak najbardziej treściwy i wyposażył Was w konkretne, przydatne narzędzia. Dowiecie się jak:

  • tworzyć swoją osobistą markę jako korepetytora
  • przygotować skuteczną ofertę dla klientów
  • korzystać z nowych kanałów promocji swoich usług

Oprócz tego będzie możliwość wymiany doświadczeń z kolegami i koleżankami z branży, a każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz upominki przygotowane przez naszych Partnerów.

 

Wszelkie informacje o programie warsztatów, warunków uczestnictwa, zapisach i kosztach znajdziecie na stronie warsztaty.dagatlumaczy.pl.

Serdecznie Was zachęcamy do udziału, do zobaczenia w Katowicach! 😉

 

Przejdź na stronę warsztatów