Twórz ze mną słownik!

Od paru miesięcy pracuję nad słownikiem, który, mam nadzieję, już niedługo będzie dostępny. Zbieranie i opracowywanie słówek to dość żmudna, ale i ciekawa praca. Może chciałbyś mi w tym pomóc?

Pierwsza wzmianka o słowniku, jak może niektórzy z Was pamiętają, pojawiła się we wpisie podsumowującym rok 2016. Stwierdziłam, że warto integralnie podejść do własnej wiedzy i umiejętności, a że zawodowo zajmuję się również marketingiem internetowym (głównie pozycjonowaniem i SEO), postanowiłam stworzyć specjalistyczny słownik polsko-rosyjski ze słownictwem branżowym.

.

Jakie słówka się w nim znajdą?

Postanowiłam skupić się na 3 dziedzinach:

  • pozycjonowanie stron www i SEO
  • analityka internetowa
  • social media

.

Jaki jest postęp prac?

Aktualnie mam ponad 1000 opracowanych haseł i ich liczba stale rośnie. Chcę, aby słownik był dostępny online w płatnej i bezpłatnej wersji. Prace cały czas trwają, a o efekcie końcowym z pewnością Was poinformuję (i mam nadzieję, że nastąpi to w bliższej niż dalszej perspektywie czasowej).

.

Chcesz mi w tym pomóc?

Jeżeli uważasz, że taki słownik jest potrzebny i chętnie byś z niego skorzystał w przyszłości, może znalazłbyś chwilę, aby przesłać mi swoje propozycje terminów, które mogłyby się w nim znaleźć? W języku polskim, bez tłumaczenia, dowolna ilość fraz. Jeśli tak, zachęcam Ci do skorzystania z poniższego formularza, za pomocą którego będziesz mógł przesłać swoje propozycje:

Formularz będzie aktywny do 24 marca. Z góry dziękuję za pomoc! 😉 Jeżeli macie jakieś uwagi lub pytania, zachęcam do zamieszczania ich w komentarzach 🙂

.

Aktualizacja 24.03.2017 Formularz już nie jest aktywny. Bardzo Wam dziękuję za pomoc! 🙂