słownik polsko-rosyjski marketing

Słownik polsko-rosyjski z zakresu marketingu

Miło mi Was poinformować, że mój projekt – Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski z zakresu marketingu internetowego – doczekał się nowego wyglądu i funkcji. Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda 😉

Pewnie nie wszyscy z Was kojarzą, o jakim narzędziu mowa – etapy jego powstawania przedstawiłam we wpisie

>> Niespodzianka! Słownik polsko-rosyjski

Stworzenie polsko-rosyjskiego słownika tematycznego dostępnego online chodziło mi od dawna po głowie i wreszcie jakiś czas temu pomysł ujrzał światło dzienne. (Przez parę lat zajmowałam się marketingiem zawodowo, więc chciałam połączyć tę wiedzę ze znajomością języka rosyjskiego.)

>> Zobacz: www.slownikrosyjskiego.pl

W porównaniu do pierwszej wersji, oprócz nowych treści i zdjęć na stronie, pojawiło się trochę nowych funkcji, które ułatwiają korzystanie z narzędzia:

  • więcej haseł (baza słownika w założeniu ma być stale rozbudowywana)
  • lista 100 haseł po polsku i po rosyjsku – można ją pobrać za darmo. Są też do niej dołączone dwa pliki w formatach .csv i .xlsx wraz z instrukcją – dzięki temu nie tylko można zobaczyć, jakiego rodzaju słownictwo oferuje słownik, ale również zapoznać się z formą dokumentu, jaki będziemy mogli zakupić w wersji płatnej
  • wersja płatna – decydując się na zakup, otrzymujemy aktualną listę wszystkich haseł.

Podstawowa funkcja słownika, a więc wyszukiwanie haseł przy użyciu dwujęzycznej wyszukiwarki (żeby zmienić język na polski lub rosyjski trzeba kliknąć w ikonkę z dwoma strzałkami), pozostaje bez zmian i nadal jest dostępna nieodpłatnie.

Cena – promocja do 29 maja 2019

Do 29 maja 2019 roku możecie wykupić listę haseł w promocyjnej cenie 9,99 zł. Po tym okresie koszt wzrośnie o 50% i potem będzie się zmieniać wraz z dodawaniem do bazy kolejnych haseł.

Aktualną cenę sprawdzisz na stronie słownika.

Mam nadzieję, że narzędzie Wam się przyda. A jeśli uznacie je za godne polecenia Waszym znajomym, będzie mi bardzo miło!