postanowienia noworoczne

Podsumowanie roku 2013

Rok 2013, pomimo wszelkich swoich cieni i blasków, w moim odczuciu był dobry – pojawiło się trochę tłumaczeń z zagranicy, wybrałam się wreszcie na długo oczekiwane szkolenie dla tłumaczy i… jesteście nadal ze mną i często odwiedzacie moją stronę. Czegóż można chcieć więcej? 🙂

Jako że zbliża się czas wszelkich refleksji i przygotowań na to, co przed nami, zapraszam do lektury małego podsumowania tego, co się działo na dagatlumaczy.pl przez ostatni rok.

.

Co najczęściej czytaliście w 2013 roku?

Tak, czytaliście i to sporo 🙂 Ze statystyk wynika, że najczęściej czytanymi artykułami były:

.

Tłumaczenia z tłumaczenia na Facebooku

Na moim fanpage’u też sporo się działo. Ok, najbardziej lajkowaliście memy z kotami i różne wpadki tłumaczy, ale też trafiały się perełki w postaci sporego zasięgu postów odsyłających do wybranych artykułów na stronie, jak np. Konkurs na rosyjskiego mema.

Tu przypominam, że strona na Google Plus tez istnieje, ma się dobrze i liczy na Wasze odwiedziny w 2014 roku.

.

Zmiany

A owszem, były. Zmienił się design strony, odświeżone zostało menu (mam nadzieję, że dobrze wpłynęło to na nawigację – jeśli nie, wyprowadźcie mnie czym prędzej z błędu i nieświadomości!:P), pojawił się baner i nowe logo.

Oprócz tego rozpoczęłam współpracę z agencją kreatywną UnAgency, więc jakby ktoś potrzebował nie tylko tłumaczenia, ale również usług  z zakresu PR i to niekoniecznie w języku polskim, wiecie gdzie mnie znaleźć 😉

.

Co w 2014?

Ha, i tu otwiera się pole do popisu:) Mam propozycję dla osób, które interesują się tłumaczeniami i lubią o tym pisać, ale na razie o tym cicho sza – dowiecie się w styczniu, kiedy wszyscy będą wypoczęci i pełni nowych pomysłów do działania.

Na pewno będzie mi miło jak nadal będziecie od czasu do czasu zaglądać na dagatlumaczy.pl, a już w euforię wpadnę jeśli będzie Was więcej niż w tym kończącym się roku.

No i komentujcie – sprawdzałam, disqus nie gryzie, czasem może „zamula”, ale generalnie działa. Miło będzie poznać Wasze uwagi, pomysły i krytykę.

.

O czym chcielibyście przeczytać w 2014 roku?

Koniecznie podzielcie się propozycjami w komentarzach – zrobim, co możem 😉

.

Życzenia

Dużo dobrego Wam życzę w nowym roku! Bawcie się dzisiaj dobrze, jutro odpoczywajcie, a dnia kolejnego weźcie się za realizację swoich planów. I nie róbcie listy postanowień tylko w jeden dzień w roku, ale cały czas i konsekwentnie je realizujcie!

Dedykacja dla tych, którzy się obawiają, że nie dadzą rady:

Do zobaczenia w nowym roku!