Flaga Islandii

Lekcja islandzkiego dla WOŚP

Czy w ramach postanowień noworocznych planujecie naukę nowego języka obcego? A może by tak… islandzki? Jeśli nie macie nic przeciwko, to dodatkowo macie szansę zrobić coś dobrego – zachęcam Was do wzięcia udziału w licytacji 60-minutowych zajęć z języka islandzkiego, z których cały dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

.

Zajęcia poprowadzi Marta Bartoszek, native speaker języka islandzkiego, lektorka i tłumaczka, właścicielka Centrum Języka Islandzkiego.

Informację o aukcji znajdziecie pod tym linkiem >>>

Z Martą znamy się jeszcze ze studiów; chodziłyśmy do dwóch równoległych grup i tak jakoś się złożyło, że jako jedne z nielicznych absolwentów naszego kierunku (dla przypomnienia: kultura Rosji i narodów sąsiednich na UJ) nadal rozwijamy nasze językowe pasje, tyle że teraz w kontekście zawodowym. Obie mieszkamy w Krakowie, więc kiedy jest chwila, żeby razem wypić kawę, nie ma szans, żebyśmy nie zeszły na tematy zawodowe 🙂

Dlatego tym bardziej jest mi miło, że Marta przygotowała taką propozycję – tym bardziej, że wiem, jak bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, więc te 60 minut z językiem islandzkim na pewno nie będzie straconym czasem!

.

Parę lat temu Marta gościła na łamach mojego bloga i we wpisie Z Islandii do Polski zdradziła co nieco ze swej pracy tłumacza. Serdecznie zachęcam Was do lektury i oczywiście udziału w aukcji!

.

Aktualizacja 8.01.2018 – Aukcja została zakończona (z pięknym wynikiem – sami zobaczcie!) Bardzo Wam dziękujemy, a ja zachęcam do śledzenia, co ciekawego Marta publikuje na swojej stronie na Facebooku.

.