Blogowanie pod jemiołą

Blogowanie pod Jemiołą 2017

Jak już wiecie z poprzedniego wpisu, uwielbiam zimę 🙂 Ale nie tylko zimno i śnieg czynią tę porę roku taką niezwykłą – to moc świąt Bożego Narodzenia, która co roku, pomimo upływu lat, cieszy mnie tak samo! Na samo wspomnienie czuję zapach piernikowego ciasta i radość ze wspólnego rozpakowywania prezentów. W tym czasie nie może też zabraknąć świątecznych akcentów na moim blogu i udziału w tradycyjnej już akcji blogerskiej „Blogowanie pod jemiołą”.

.

To już czwarta edycja tej akcji – zleciało, prawda? Jej celem jest wspólne przygotowanie do Świąt, dlatego razem z innymi blogerami piszemy dla Was teksty o tym, jak się spędza ten czas w innych krajach, czy opisujemy różne bożonarodzeniowe ciekawostki językowe. Każdego dnia na naszym kalendarzu adwentowym znajdziecie wpis jednego blogera, co oznacza, że przed nami lektura aż 24 tekstów (począwszy od 1 grudnia). Obiecujemy, że będzie ciekawie. Oprócz tego dla Czytelników planujemy konkurs! 🙂

Patronami  i sponsorami naszej akcji są:

Poniżej możecie zobaczyć interaktywny kalendarz zapowiadający naszą akcję – na razie wpisy nie są aktywne, będziecie mogli je przeczytać w dzień publikacji.

.

.

Już teraz mogę Wam zdradzić, że na moim blogu będzie wpis z bożonarodzeniowymi słówkami w języku rosyjskim 🙂 A żeby skrócić Wam nieco oczekiwanie na 8 grudnia, zapraszam Was do lektury tekstu z zeszłego roku, który powstał w ramach akcji Blogowanie pod jemiołą – Dlaczego grudzień to najlepszy miesiąc?

.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! W grudniu będę mieć dla Was KONKURS, w którym będzie można wygrać ciekawą nagrodę. Ale o tym – już w świątecznym wpisie.

.